Průvodce po refinancování své auto úvěr

      Comments Off on Průvodce po refinancování své auto úvěr

Průvodce po refinancování své auto úvěr

Pokud jste jako většina, koupi vozidla je významnou investici budete dělat. Jako takový, je to ideální myslet dopředu před nákupem odpovídat za vše od délky vlastnictví k hlavnímu účelu použití. Tím může vám pomoci určit nejlepší prostředek pro vás, stejně jako vám pomůže rozhodnout, zda se má financovat nebo pronajímat.

Financování nákupu vozu není komplikovaný proces, ale vyžaduje odhodlání, přípravu a efektivní výzkum na vaší straně. Tato příručka vám vysvětlí postup auto úvěr a informovat vás o tom, jak můžete ušetřit peníze před zabezpečit svůj první auto úvěr.

Zhodnotit své finanční situaci

natož získání úvěru platit za to – ještě předtím, než přemýšlet o koupi automobilu zhodnotit svou ekonomickou situaci. Dobrý přítel, který koupil a prodal nejvíce vozů ve své 25-leté kariéry jako nezávislý prodejce vozu, říká, že byste měli věnovat pozornost třem věcem při posuzování svoji finanční situaci:

1. Finance

Ty se týkají věci, jako je hotovost ve vaší kontrole a spořicí účty spolu s depozitní certifikáty a peněžního trhu účtů.

Ostatní aktiva – totéž jako zdroje – zahrnují investice do firemních akcií, dluhopisů, a majetku. Zahrnout také ve svých zdrojích své hypotéky bez domu a lien bez vybavení a další položky, jako jsou automobily a sekačku na trávu.

2. Dluhy

Budoucí věřitel bude chtít vědět, kolik jste v současné době dluží před tím, než věřitel postoupí své nové prostředky. Z pohledu věřitele, nový úvěr znamená vyšší míru rizika, zejména, pokud váš současný dluh zatížení se zdá nesnesitelné, když ve srovnání s příjmy.

Otázky příjmů a dluhu hrají důležitou roli v procesu auto financování, což je důvod, proč většina věřitelů použít svůj poměr dluhu k příjmům zhodnotit své žádosti a případně schválit, nebo odmítnout jej. (Pro výpočet poměru dluhu k příjmu, rozdělit své splátky dluhu děleno vašeho čistého zisku. Čím nižší je poměr, tím lépe).

3. vlastníků automobilů Náklady

Vaše závazky – jiný název pro dluhy – určitě by jít nahoru, když si koupíte auto, ať už je to nový automobil nebo z druhé ruky vozidlo.

Jako majitel automobilu, měli byste strávit více na údržbu a opravy, stejně jako sbírka dalších nákladů, které zasvěcenci průmyslu volají TOC – zkratka pro “skutečné náklady na vlastní” nebo “celkových nákladů na vlastnictví.” TOC zahrnuje věci, jako je pojištění, státní poplatky a odpisy spolu se finanční náklady a pohonné hmoty.

Co potřebuji se dostat auto úvěr?

Kritéria je třeba splnit pro získání úvěru auto se neliší od požadavků podle jiných typů úvěrů, jako jsou osobní úvěry, půjčky vybavení a účelových úvěrů, jako jsou svatební dluhů.

Za prvé, musíte si koupit auto a podepsat všechny papíry v autorizovaném, ujistěte se, že jste si přečetli všechny jemné tisky a věnoval pozornost věci, jako je záručních podmínek.
Za druhé, vaše ekonomická situace se musí vejít do požadavcích na úvěrové banky nebo jiné finanční instituce, která uděluje vám úvěr. Co tady zvážila patří současnou zaměstnanost a historii úlohy, řekněme, za poslední tři nebo čtyři roky; úvěrová historie; kreditní skóre; a dluhu k příjmu poměru, který se rovná vaše celkové splátky dluhu děleno měsíční vzít domů platu.
Za třetí by banka zkontrolujte, zda je primární řidič vozidla, jste v tomto případě má licenci – a jak dlouho jste měl, jen ověřit, že jste zodpovědní a důvěryhodní.

Klady a zápory Získání auto úvěr

Klady:

  • Vaše pojištění pokrytí vás bude stát méně
  • Vlastníte vůz, takže můžete měnit věci uvnitř i vně vozidla, jak si přejete
  • Nemusíte platit pokuty, pokud dojde k autu, ať uvnitř vozidla nebo na svém těle
  • Ty jsou zdarma k pohonu tak dlouho, jak si přejete, neexistuje žádné omezení najetých kilometrů
  • Budete mít plné vlastnictví vozu, právně řečeno, po splacení úvěru

Nevýhody:

  • Budete platit více splátek úvěru, než splátek
  • Musíte zaplatit za opravy sami
  • Možná budete muset provést pádný zálohu před prodejci nebo banka schválí půjčku
  • Vaše auto ztrácí hodnotu, jakmile jej odehnat prostorách obchodníka a odpisy nakonec sníží prodejní cenu vozu